İnstagram’da Fotoğraf Paylaşma

 

Sosyal medya artık hayatımızın değişmez bir parçasıdır. Haliyle attığımız her adımı bile sosyal mecralarda paylaşma ihtiyacı duyabiliyoruz. Özellikle instagram da fotoğraf paylaşma olayı da sosyal medya kullanıcıları tarafından son dönemde çok sık şekilde sorgulanan konuların başında yer alıyor. Fakat resim paylaşmanın çok kolay olduğunu ve sizlerde bunu sorunsuz şekilde yapabilecek olduğunuzu söyleyebiliriz. İster beğendiğiniz resimleri isterseniz de çekildiğiniz fotoğraflarınızı da instagram hesabınıza gönderi veya hikaye olarak atabilmeniz mümkündür.

 

İnstagram Fotoğraf Paylaşma Nasıl Yapılır?

 

İnstagram fotoğraf paylaşma oldukça kolay bir şekilde yapılacak adımlardan biridir. Fakat bunun tam olarak nasıl yapılacak olduğunu bilmeniz gerekir. Öncellikle instagram hesabınıza resimleri gönderi olarak paylaşmak istiyorsanız o zaman ana sayfa ekranında yer alan gönderi bölümüne tıklayın. Tıkladığınız zaman ise cep telefonun galeri kısmını açacak ve oradan istediğiniz resimleri de gönderi olarak ekleyerek sorunsuz bir şekilde paylaşma şansına sahip olacaksınız. İnstagram fotoğraf nasıl paylaşılır diyenler bunu yaptıktan sonra anında instagram hesaplarına gönderi olarak resimleri atma şansına sahip olacaklardır.

İnstagram hesabınıza gönderi olarak resim paylaştıktan sonra hesabınızı takip eden takipçilerinizde doğal olarak görmeye başlar. Resimlerinize hem beğeni hem de yorum gelmesini kolayca sağlayabilirsiniz. Üstelik attığnız fotoğrafları daha sonrasında arşivle ya da sil sekmesine tıklayarak hesabınızdaki gönderi kısmından kolayca silinmesini sağlayabilmeniz mümkün olacak.

 

İnstagram Hikayede Fotoğraf Paylaşma

 

Fooğrafları hikayenizde de gönül rahatlığı ile istediğiniz zaman zarfı içerisinde paylaşmanız mümkündür. Çekmiş olduğunuz en güzel resimleri gönderi değil, hikaye olarak paylaşmak istiyorsanız yapacağınız işlemin oldukça basit olacağını söylemek isteriz. İnstagram hikayede fotoğraf paylaşma nasıl olacak olduğunu sorgulamaya başlayanlar içinde hemen ana sayfa bölümünde hikaye profil sekmesine tıklayın. Ardından açılan ekranda ise galeriden istediğiniz resmi ekleyerek hikayeniz de sorunsuz şekilde paylaşılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca hikayenize resmi ekleyip paylaşım yaptıktan sonra ise herkes tarafından kolayca fark edilmesini sağlamaya başlamış olacaksınız.

 

 instagram da fotoğraf paylaşma nasıl olduğunu öğrendikten sonra ise artık ister gönderi ister hikaye olarak fotoğraf paylaşma işlemlerinin gerçekleşmesini sağlayabileceğinizi belirttebiliriz.
 

Paylaşılan gönderilerinize sizlerde Instagram Türk Beğeni Satın Alarak önce çıkmasını sağlayabilirsiniz.